Skip to main content
Topic: Vertige (High Lane, 2009) (Read 3218 times) previous topic - next topic
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vertige (High Lane, 2009)

Vertige (High Lane, 2009)

You are not allowed to view links.
Register or Login

Az ember könnyen megszokja a jót, így vagyok vele én is. Az utóbbi években mindig jött valami különleges horror-csemege Franciaországból, viszont tavaly nem érkezett ilyesmi. Gondoltam majd ez lesz az. Nem jött be. A sztori nagyjából a Descent és a Wrong Turn filmek megtekintése után születhetett, de mertek nagyot álmodni az alkotók és a barlangászást lecserélték hegymászásra. Elméletileg horvát tájakon, gyakorlatilag a Francia-Alpokban, gondolom az közelebb volt. Szóval 5 francia fiatal tapasztaltabb vezetõjük társaságában elindul, természetesen a lezárt útvonal ellenére nem fordulnak vissza és igencsak megszopják. A hegymászós jelenetek (elsõ 30 perc) egészen jók lettek, felõlem akár az egész film elmehetett volna vele, mivel a slasher fele a mozinak igencsak sántít. Felesleges felsorolnom két tucat logikai bakit, egyszer?en színtelen-szagtalan az egész. Összességében nem sajnálom a rászánt idõt, mert néha még rám is rám tört a tériszony, a film nagyon szépen van fényképezve, de a horror része nem valami nagy eresztés.

Talán. 10/6
' Tzs , <Alapító>

Re:Vertige (High Lane, 2009)

Reply #1
A legújabb francia durvulat.

Meglestem, nem várok én feliratokra  :)

Trailer :



You are not allowed to view links.
Register or Login

You are not allowed to view links.
Register or Login

Eddig sem volt tervben h én a hegyek közé menjek sétálgatni, ezután sem lesz a napirendi pontjaim közt :)

5bõl 4-es nekem ez a film
' Tzs , <Alapító>

 

Re: Vertige (High Lane, 2009)

Reply #2
:D
' Tzs , <Alapító>

 
Simple Audio Video Embedder